دانلود زیرنویس فارسی سریال Fast & Furious Spy Racers+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fast & Furious Spy Racers+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fast & Furious Spy Racers ، دانلود زیرنویس سریال سریع و خشن جاسوس مسابقه دهنده ها ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2019 آمریکا و شبکه Netflix است که در تاریخ 26 دسامبر 2019 از این شبکه منتشر شد. این انیمیشن سریالی بر اساس مجموعه فیلم های سریع و خشن ساخته شده است. فیلمنامه ی این مجموعه فیلم ها را گری اسکات تامسون (Gary Scott Thompson) نوشته است. سریال Fast & Furious Spy Racers سریالی در ژانر اکشن و جنایی می باشد.

فصل اول انیمیشن Fast & Furious Spy Racers در قالب 8 قسمت 23 دقیقه ای منتشر شد. از صداپیشگان مشهوری که در این انیمیشن حضور دارند می توان به تایلر پوزی (Tyler Posey) ، کامیلی رمزی (Camille Ramsey) ، جورجی دیاز (Jorge Diaz) و شارلت چانگ (Charlet Chung) اشاره کرد. از کارهای دیگری که این صداپیشگان در آن حضور داشته اند می توان فیلم 2015 The 33 را نام برد.

داستان انیمیشن Fast and Furious Spy Racers (انیمیشن سریع و خشن جاسوس مسابقه دهنده ها) درباره ی عده ای نوجوان است که به شدت به مسابقه دادن علاقه دارند و کار هر روزشان کورس گذاشتن با یکدیگر است. آنها به یک تیم تبدیل می شوند و به استخدام یک باند جتایتکار درمی آیند اما آینده ای نا معلوم در انتظار آنهاست. آینده ای که هیچکس از آن باخبر نیست…

هم اکنون زیر نویس سریال Fast & Furious Spy Racers 2019 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل سوم سریال Fast & Furious Spy Racers (دانلود زیرنویس فصل سوم سریال سریع و خشن جاسوس مسابقه دهنده ها) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *