دانلود زیرنویس فارسی سریال The Uncanny Counter+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Uncanny Counter+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Uncanny Counter ، دانلود زیرنویس سریال کره ای شکارچیان شگفت انگیز ، این سریال محصول سال 2020 کره جنوبی و شبکه OCN است که در قالب 16 اپیزود 60 دقیقه ای به روی آنتن رفت. سریال کره ای The Uncanny Counter 2020 سریالی در ژانر معمایی ، درام و فانتزی است که با عناوین دیگری همچون سریال Amazing Rumor (سریال آشپزخانه عجیب و غریب) و یا سریال سومون شگفت انگیز نیز شناخته می شود.

یو سون دونگ (Yoo Seon Dong) کارگردانی این سریال را بر عهده دارد. جو بیونگ کیو (Jo Byung Kyu) ، کیم سه جونگ (Kim Se Jung) و یو جون سانگ (Yoo Joon Sang) بازیگران اصلی این سریال هستند. داستان سریال The Uncanny Counter درباره گروهی از شکارچیان شیاطین به اسم “گروه ضربت” است که تحت پوشش کارکنان یک رستوران نودل به زمین اومدن تا روح های شیطانی ای که برای به دست آوردن زندگی ابدی به زمین اومدن رو گیر بندازن.

دانلود زیرنویس سریال کره ای The Uncanny Counter با لینک مستقیم

“سومون” جوانترین شکارچی گروهه که بعد تصادف مرموزی که در بچگی داشته، شخصیت اصلی شکارچیان میشه. “دو هانا” توانایی تشخیص مکان ارواح شیطانی رو حتی از صدها کیلومتر دورتر داره و می‌تونه خاطرات افراد رو با لمس کردنشون ببینه و تو گروه با سومون همکاری می‌کنه. “گا موتاک” یه افسر سابق پلیسه که هفت سال پیش خاطراتش رو از دست داده و نمیتونه در مقابل بی عدالتی، سکوت کنه. این فرد هم یکی از اعضای گروه و مربی سومون‌ـه. “چو مه‌اوک” یکی از شکارچی‌هاست که قدرت شفابخشی داره. در ظاهر، اون سرآشپز رستوران نودله و بین شکارچی‌ها احساساتی‌ترینه. “چوی جانگ‌مول” بزرگترین شکارچیه که مسئول تمام هزینه‌های همه‌ی شکارچی هاست. بین شکارچی‌های کره اون یه اسطوره‌ی زنده به حساب میاد!

زیرنویس فارسی قسمت 13 اضافه شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *