دانلود زیرنویس فارسی فیلم Redemption Day 2021+جدید

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Redemption Day 2021+جدید

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Redemption Day 2021 ، دانلود زیرنویس فیلم روز رستگاری ، این فیلم سینمایی محصول مشترک آمریکا و مراکش در سال 2021 است که هیچم حاجی (Hicham Hajji) کارگردانی آن را بر عهده دارد. وی همچنین در تولید فیلم 2015 Queen of the Desert نقش داشته است. فیلم Redemption Day 2021 فیلمی در ژانر اکشن و هیجان انگیز است که مدت زمان آن 99 دقیقه می باشد.

گری دوردان (Gary Dourdan) ، سریندا سوان (Serinda Swan) بازیگر سریال Coroner و اندی گارسیا (Andy Garcia) نامزد 1 جایزه اسکار و بازیگر مجموعه فیلم های پدرخوانده ، از جمله بازیگران مطرح حاظر در این فیلم هستند. داستان فیلم از این قرار است که هنگامی که عشق زندگی او توسط تروریست ها ربوده و به غرامت گرفته می شود، قهرمان جنگی بنام “براد پاکتون” با زمان مبارزه می کند تا او را در یک عملیات جسورانه و مرگبار نجات دهد، که همین امر او را در برابر قدرتمندترین و مرموزترین نیروها قرار می دهد.

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌های دانلود زیر نویس فارسی فیلم Redemption Day 2021 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم Redemption Day (دانلود زیرنویس فیلم روز رستگاری) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *