دانلود زیرنویس فارسی سریال Fatal Promise+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fatal Promise+جدید

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fatal Promise ، دانلود زیرنویس سریال کره ای پیمان مرگبار ، این سریال محصول سال 2020 کشور کره جنوبی و شبکه ی KBS2 می باشد که پخش آن از تاریخ 30 مارس 2020 آغاز شد. کارگردان این سریال کیم شین ایل (Kim Shin Il) است. سریال کره ای Fatal Promise در ژانر ملودرام ساخته شده که مطمئنا می تواند انتخاب خوبی برای علاقمندان به این سبک باشد. سریال پیمان مرگبار در قالب 100 اپیزود تقریبا 30 دقیقه پخش می شود. این سریال همچنین با نام دیگر سریال کره ای قول خطرناک (سریال کره ای Dangerous Promise) نیز شناخته می شود.

پارک ها نا (Park Ha Na) و گو سه وون (Go Se Won) محبوب و دوست داشتنی نقش های اصلی این سریال را به عهده دارند که این روز ها علاوه بر کشور کره جنوبی، طرفداران زیادی در سر تا سر دنیا دارند. از سریال My Only One و سریال کره ای منشی کیم چشه؟ (?What ‘s Wrong with Secretary Kim) میتوان به عنوان دیگر کارهای بی نظیر این دو هنرمند دوست داشتنی یاد کرد.

داستان سریال Fatal Promise (سریال کره ای پیمان مرگبار) از این قرار است چا یون دونگ دختری است که از بی عدالتی بیزار است و همیشه برای اجرای عدالت تلاش می کند اما این موضوع خانواده ی او را در موقعیت سختی قرار می دهد. كانگ ته این به چا یون دونگ قولی می دهد اما نمی تواند به قول خود عمل کند که باعث نابودی خانواده چا یون دونگ می شود…

هم اکنون زیر نویس سریال Fatal Promise 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Fatal Promise (دانلود زیرنویس سریال کره ای پیمان مرگبار) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

در جهت بالا بردن سطح کیفی ترجمه ها، لطفا درباره کیفیت ترجمه زیرنویس سریال ها و  فیلم ها، نظرات خود را در پایین پست برای ما ارسال فرمایید. در خصوص فیلم ها و سریال هایی که توسط تیم ترجمه ما ترجمه میشوند اولویت ترجمه بر اساس سطح استقبال کاربران (لایک و کامنت) از پست سریال یا فیلم مشخص میشود، در صورت کم بودن سطح استقبال، ترجمه سریال قطعا متوقف خواهد شد و به هیچ عنوان ادامه پیدا نخواهد کرد…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *